Váš spolehlivý dodavatel ve strojírenství
Kariéra
Kariéra

Společnost Svatavské strojírny s.r.o. je významným zaměstnavatelem v Karlovarském kraji.

Kontakt: Bc. Pavlína Homolková, tel.: 352 467 396, 725 354 188, e-mail: homolkova@svssro.cz

Aktuálně nabízíme pracovní příležitosti na níže uvedených pozicích:

Vedoucí TPV

Pracovní poměr na dobu neurčitou
Plný pracovní úvazek – 37,5 hodin týdně
Směnnost: 1 směna
Hrubá měsíční mzda 43.000,- Kč
Požadovaný minimální stupeň vzdělání: VŠ/SŠ technického/strojírenského zaměření
Náplň práce:
• vedení podřízených pracovníků TPV
• organizace, vedení a správa technické přípravy výroby
• vedení a motivování podřízených zaměstnanců
• řízení vnitropodnikové komunikace TPV s ostatními odděleními společnosti
• spolupráce s vedením výroby
• zpracovávání výrobní dokumentace k jednotlivým zakázkám
• technická jednání se zákazníky a dodavateli
• spolupráce s útvary jednotlivých středisek
• tvorba kalkulací a podkladů pro objednávání mat.
• práce s programem Dimenze++, TPV 2000+ , Kompas , Nortns, PONORKA, OFFICE, CAD

Požadujeme:
• VŠ/SŠ vzdělání strojírenského/ technického směru
• Technické kreslení ve strojírenství a kovovýrobě
• Znalost kovových materiálů a slitin a jejich vlastností
• Orientace ve strojírenských normách
• Znalost německého jazyka
• Praxe ve strojírenském oboru
Zaměstnanecké výhody:
týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, benefit Cafeteria Systém, vzdělávací kurzy, příspěvek na životní či penzijní připojištění, další benefity dle aktuálního programu.